fbpx

+1 212-516-6535

+44 131-378-0270

enquiries@aj-connect.com

cathernxztlrq

Overview

  • Founded Date February 3, 1998
  • Sectors Admin / Secretarial / Office Support
  • Posted Jobs 0
  • Viewed 48

Company Description

Jak mogę poprawić swoje umiejętności pokerowe?

Zazwyczaj jestem w środkowym zakresie zakładów 2/5 do 4/5 zakładów na większość rąk. Istnieje ogromna różnica między zakładem 5/1 a zakładem 6/2 Czasami wchodzę do wszystkiego, ale to bardzo rzadko. Grałem mocno i dzwoniłem 3/4 kiedy mam dobrą rękę. Wiem, że jestem dobry i zazwyczaj trafię na górny koniec mojego zakresu rąk. Gracz z najwyższą ręką wygrywa. Kiedy występuje showdown, ręka każdego gracza jest rozdawana twarzą w twarz. Jeśli do potu dojdzie do zarzutu, wygrywa najwyższa ręka.

Jeśli nie ma wygrywającej ręki, pot jest podzielony równomiernie między wszystkich graczy w pot. Przyjmij ciągłą adaptację i elastyczność. online poker jest stale rozwijającą się grą, a umiejętność dostosowywania się do nowych strategii i scenariuszy jest niezbędna do wyprzedzania konkurencji. Przyjmij elastyczny sposób myślenia, który pozwala dostosować grę w oparciu o zmieniającą się dynamikę i pojawiające się trendy w świecie pokera.

2) Trzymaj się logów Ważne jest, aby móc studiować swoje wyniki i wyniki innych graczy w grze w przypadku wypadku lub jakiejś choroby. Więc musisz zachować dziennik gry i być w stanie odzyskać wszystkie dane związane z nim w dowolnym momencie. To również oznacza, że informacje przechowywane na komputerze są dostępne tylko dla graczy i że Twoje dane osobowe są zaszyfrowane za pomocą silnego hasła. Istnieją również pewne sytuacje, które są bardziej niebezpieczne niż inne.

Ponieważ nie masz rzeczywistej interakcji ze swoim przeciwnikiem i grasz bez obecności innych graczy, możesz pomyśleć, że jest to całkowicie bezpieczne. Chciałbym powiedzieć, że podejmują więcej ryzyka niż ty, ponieważ wiedzą, że jesteś biednym graczem w pokera i chcą cię złożyć, zanim nawet zaczną wygrywać. Grają, aby cię przestraszyć. Gdy grasz przeciwko graczom, którzy są o wiele lepsi od ciebie, to podejmują ryzyko, którego normalnie nie biorą.

5- Zawsze być na Alert. Dlatego zawsze koncentruj się na tworzeniu dobrej gry, ale nie bierz tego za daleko i nie ryzykuj utraty dużych pieniędzy. Nie popełniaj błędu myśląc, że anonimowość czyni twoje bezpieczeństwo bardziej chronionym. Zawsze jesteś wystawiony, nawet jeśli jesteś anonimowy. Jednym z najlepszych sposobów, aby zapobiec oszukiwaniu, jest nigdy nie stawiać się w wrażliwej sytuacji. Nawet jeśli jesteś anonimowy, twoja sytuacja finansowa i zdrowie mogą być wykorzystane przeciwko tobie w jednej chwili przez kogoś, kto chce cię oszukać.

Cierpliwość to cnota w pokerze. Oto kilka podstawowych wskazówek dotyczących mentalności, które należy pamiętać: Kultivuj cierpliwość i kontrolę emocjonalną. Oprócz opanowania technicznych aspektów gry, uprawianie zwycięskiego nastawienia jest kluczowe dla długoterminowego sukcesu w pokera. Uczenie się czekać na właściwe możliwości i unikanie impulsywnych decyzji może zapobiec niepotrzebnym stratom i pomóc utrzymać silną pozycję w grze.